Embed

Batman: Arkham City [IPT] FULL Zamunda Torrent indir Torrent Dow
Batman: Arkham City

Torrent/İso

15.97 GB

IPT


Mevcut


Karanlığı içinizde hissedin
Şimdi gelelim yarasamızın PC üzerindeki performansına. GTX 570 ekran kartı, Core i7 işlemci ve 8 GB bellek ile denediğimiz makinada oyun ciddi anlamda bizleri mest etti. Özellikle PhysX’in tüm nimetlerini kullanan Batman’in Unreal 3 motorunu kullanmadaki başarısını zaten ilk oyundan da biliyoruz. 

Genel anlamda iki oyun arasında dağlar kadar fark olmasa da özellikle çevre etkileşimi konusunda Arkham City’nin mekanikleri ciddi anlamda sağlam olmuş. Cam kırıkları, yerdeki halıların hareketi, hatta kıvılcımlar dahi göz alıcı güzellikte olmuş.Bunun yanında dokular ve kaplamalardaki seviye de doğal olarak konsollarda gördüğümüzün üstünde yer alıyor. İlk bakışta çok fark edilmese de özellikle şehrin bazı kısımlarında bunu net olarak görebiliyoruz. 
Reklamlardan sonra

Etraftan, oyunun PC versiyonunun optimizasyonunun düzgün yapılmadığı yönünde duyumlar almıştım. Açıkçası ilk başta çok korktum, bir an için ikinci bir L.A. Noire vakasıyla mı karşılacağız diye düşündüm lakin ne ofisimizdeki makinada ne de benim GTX 560 Ti, 4 GB bellk, Core2Duo işlemcili makinamda sorun yaşamadım. 

Tek söyleyebileceğim nokta kendi makinamda aksiyonu çok bol ve etrafı fazlaca detaylı sahnelerin bir araya geldiği anlarda bazı FPS düşüklükleri oldu ancak onun haricinde FPS 59-60 arasında bir seviyedeydi. Dolayısı ile bu tür bir korkunuz olmasın. Ortalama bir sisteminiz olduğu sürece Arkham City sizleri PC üzerinde üzmeyecektir.

Başta da belirttiğimiz gibi oyunun DirecX 11 yaması geldikten sonra daha detaylı bir inceleme ile kaşınızda olacağız. Dolayısı ile bu yazı sonunda oyuna bir puan vermiyoruz, ancak DX 11 olsun olmasın Batman: Arkham City, kesinlikle PC’de görsel bir şölen yaratacak cinsten.

Size şimdiden iyi oyunlar.

İşletim Sistemi: Win7 / Vista (Sp1) / Win XP (Sp3)
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4800+
RAM: 2 GB
Boş Alan: 17 GB
Ekran Kartı: ATI 3850HD 512 MB or NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
VİDEOLU Kurulum İçin Tıklayın

RESİMLİ Kurulum İçin Tıklayın

http://uploaded.to/file/nps3nho2

Alternatif
http://www.uploadic.com/feek3vid6e88


Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !